לאיזה גודל קהל מתאים הופעת אמן חושים?

בהכנות ליום ההולדת של אבא, נזכרתם שלפני כמה שנים ראיתם בטלוויזיה מישהו שהעיף אתכם. בשיא הלחצים למצוא הפעלה למסיבת הרווקות, קפצה המחשבה על איזו קריאת מחשבות שעשו לך לפני כמה שנים ביום גיבוש במשרד.

אמנות חושים היא מילה נרדפת ל"וואוו". אמן חושים מקצועי ישאיר את האורחים בהלם שבועות קדימה, ואתם תקבלו את כל המחמאות בעולם על ההברקה. אבל לאיזה גודל קהל מתאימה הופעת אמנות חושים? על השאלה הזו נענה במאמר שלפניכם.

 

מיהו אמן חושים?

אמן החושים הינו אדם בעל מיומנות גבוהה ליצור אמונה ואשליה שהוא ניחן בכוח על טבעי. המיומנויות המתבטאות בהופעותיו הינן קריאת מחשבות, טריקים עם קלפים, טלפתיה ועוד כישרונות רבים. אמני חושים מקצועיים יודעים לשלב בהופעה הומור וקריאת הקהל העומד מולם ברמה גבוהה. כל אמן חושים ממנן את הופעותיו לפי סוג הקהל, גודלו ואופיו – וכך ההופעה משאירה את אפקט ה"וואו" הרצוי בצורה המיטבית ביותר.

 

מה כוללת הופעת אומנות חושים?

הופעת אומנות חושים מתחילה עם היכרות קצרה עם הקהל, ולרוב תתחיל בשיג ושיח יחד עם האדם המרכזי בחדר (ילד היום הולדת, חתן וכלה, הבוס בעבודה). לאחר מכן, יעבור לאנשים רנדומליים בקהל העומד לפניו ויחולל את קסמיו האישיים והמקצועיים.

קריאת מחשבותיהם של הבוסים בעבודה (הם לא מתכוונים לתת לכם יום חופש מחר), חיזוי העתידות של הכלה לעתיד (הוא לא יודע לומר אם הם יתגרשו בשלב כלשהו) במסיבת רווקות וכניסה לתת המודע של סבתא שמחליפה היום קידומת (היא רק רוצה שכולם יהיו בריאים ושמחים).

 

לאיזה גודל קהל מתאים הופעת אמן חושים?

אחד הדברים הייחודיים לאמנות חושים היא הפנייה לקהל גדול. תוכלו לשכור אמן חושים לקהל בכל הגדלים מ-20 אנשים במשרד שבו אתם עובדים ועד לאולמות והיכלים אשר מונים אלפי אנשים! אמן חושים מקצועי יודע להתאים את הופעתו לגודל הקהל שנוכח במקום ההופעה, וכך היחס מרגיש אישי ונדמה כי גם אם ההדמיה לא נעשית עליך אישית – תוכל להרגיש כאילו קראו לך את המחשבות או גילו את הקלף שבחרת במוח שלך.

 

לאילו גילאים מתאים הופעת אמן חושים?

לפני הזמנת הופעה של אמן חושים, חשוב לדעת מהו סוג הקהל. ישנם אמני חושים המתמחים עם סוגי קהל צעיר יותר, ויש כאלו המתמחים בקהל מבוגר. השתדלו לספר לאמן החושים שאותו תרצו להזמין על אופי הקהל וגילו מראש.

 

לסיכום

אמנות חושים היא מיומנות מדהימה, ובשנים האחרונות מקבלת את הבמה שלה היא ראויה. והופעתו של אמן החושים יזכה אתכם באפקט כפול – גם תהנו מהופעה איכותית, קלילה ומצחיקה, ובנוסף תקבלו מחמאות עד אינסוף על ההברקה להזמין אותו לאירוע. אז למה בעצם אתם מחכים? חפשו באינטרנט אמן חושים שמוצא חן בעיניכם ותתכוננו ל"וואוו!".

אמן חושים לקהל

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אמן חושים
אירועים
באילו כלים משתמש אמן חושים?

אמנים מנטליסטיים משתמשים במגוון כלים וטכניקות כדי ליצור אשליות וטריקים שמותירים את הקהל שלהם ביראת כבוד. ממיומנויות בימתיות ותקשורת ועד אביזרים ופסיכולוגיה, אמנים מנטליסטים חייבים להיות בעלי הבנה עמוקה של

קרא עוד »
מופע קסמים
אירועים
מופע קוסמות – אירוע יום העצמאות

במות יום העצמאות גדולות ופומפוזיות כמעט בכל מקום בארץ. כל רשות מקומית רוצה להראות שהיא מביאה את הטוב ביותר עבור משלמי הארנונה שלה ולכן, הרשות מקימה במת מופעים גדולה, במקום

קרא עוד »
קוסם צעיר
אירועים
5 טיפים לקוסם מתחיל- קוסם צעיר

אז למדתם להיות קוסמים ועכשיו אתם מעוניינים להתפרנס, להופיע במגוון אירועים ולהגשים את החלום? הנה כמה נושאים שכדאי לחשוב עליהם לפני צאתכם לדרך.   באיזה אזור תרצה להופיע? אם הקוסם

קרא עוד »