כיצד ניתן לשמור על טבעת אירוסין

הרגע המיוחל הגיע וסוף סוף קיבלת את הצעת הנישואין שכל כך חיכית לה! עלי כותרת פוזרו בכל החדר, שביל של פרחים הוביל אותך לבלונים שמרכיבים את המילים "התינשאי לי?" ובן הזוג שלך המתין לך כשהוא כורע ברך ובידו קופסה עם טבעת האירוסין שלך. מעכשיו את עומדת להסתובב איתה בכל מקום וכולם עומדים לבקש ממך לראות מקרוב את הטבעת, מה שיגרום לה באופן טבעי להתלכלך. אז כיצד ניתן לשמור על טבעת אירוסין? בואי ונבדוק ביחד.

 

איך הוא בחר את הטבעת?

מיד נבין כיצד ניתן לשמור על טבעת אירוסין, אך לפני כן בואי נחשוב איך בן הזוג שלך הצליח לקלוע בול לטעם שלך! הוא בוודאי הסתובב במשך חודשים רבים בין מלא טבעות אירוסין מיוחדות ובינינו, אין סיכוי שהוא ידע לבד מה לבחור. סביר להניח שאחותך או החברה הכי טובה שלך הצטרפו אליו במסע החיפושים, שבסופו נבחרה עבורך הטבעת המושלמת. אז אולי הקטנת או הגדלת אותה טיפה כי היא לא התיישבה לך בול על האצבע, אבל זה כבר ממש זניח.

 

כיצד ניתן לשמור על טבעת אירוסין?

אז כן, הטבעת שלך עומדת לעבור בימים הקרובים בין המון ידיים שרוצות להסתכל מקרוב, להרגיש ואפילו לענוד ולנסות על עצמן את טבעת האירוסין שקיבלת. באופן טבעי, גם המעבר של הטבעת בין זוגות הידיים הרבים וגם מעצם העובדה שתענדי אותה כעת לכל מקום – היא בהחלט עלולה להתלכלך ולאבד מהברק שלה.

אז כיצד ניתן לשמור על טבעת אירוסין נקייה ובמצב טוב? ישנן מספר טכניקות ביתיות שתוכלי ליישם ממש בקלות, כדי להבטיח שהטבעת שלך תישאר כמו שהיא – יפה, עדינה ובעיקר נקייה.

 

טבעת אירוסין ברקע לבן

 

השרייה במי סודה

ממש כמו שסבתא מציעה כל מיני פתרונות לתרופות ביתיות, כך גם הפתרון הראשון לשאלה כיצד ניתן לשמור על טבעת אירוסין נקייה. מלאי בקערה מי סודה חמימים עם כמה טיפות בודדות של נוזל כלים והשרי בה את הטבעת למשך 15 דקות. שימי לב שהמים הם חמימים ולא יותר, היות ומים רותחים עלולים להזיק לטבעת.

אחרי שתוציאי את הטבעת מההשרייה, השתמשי במברשת שיניים על מנת לקרצף בעדינות את הטבעת. ממש כמו במקרה של השיניים שלנו, מברשת השיניים יכולה להגיע גם בטבעת האירוסין לכל מיני מקומות קטנים ונסתרים ולהסיר מהם לכלוך זעיר שהצטבר בהם. כמובן שעדיף להשתמש במברשת שיניים שיש לה סיבים רכים – מברשת שיניים מסוג סופט.

 

אלכוהול רפואי – לא רק לפצעים

אלכוהול רפואי הוא הפרון השני והיעיל לשאלה כיצד ניתן לשמור על טבעת אירוסין. בקערה אחרת מלאי מעט אלכוהול רפואי והשרי בו את הטבעת למשך דקות בודדות בלבד, לא יותר. בזמן ההשריה האלכוהול דואג להחזיר את הברק ליהלום ויגרום לו לזהור ולנצוץ ממש כמו בהתחלה.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם