במת הרמה ידנית מול חשמלית – כל ההבדלים

היום, כל עסק, מחסן ואף מקימי אירועים – כולם כמעט חייבים במות הרמה. בעזרתן ניתן לשנע סחורה, להרים ציוד לגובה, להרים אנשים על מנת ביצוע עבודות. עבודות אלו יכולות להיות עבודות בנייה, תיקונים, ניקיון ועוד. בעזרת במות איכותיות עם מפעילים מקצועיים ניתן לבצע את עבודות אלו ביעילות ובבטיחות כך שהם מומלצות מאוד.

 

במות הרמה – סוגים

עם השנים, עקב הפופולריות הרבה של במות אלו ועקב התרומה הרבה שהן מספקות, נוצרו המון סוגים של במות הרמה. שני סוגים בולטים הם במות ידניות וחשמליות. בנוסף יש כאלו עם זרוע טלסקופית וכאלו שפועלות באמצעות מנגנון הידראולי. במות הרמה שונות מגיעות לגבהים שונים, יכולות לשאת משקלים שונים ולנוע במהירויות אחרות. ניתן להזמין משלל חברות כגון ליפטר במות הרמה, מכונות אשר יטעימו לצרכים שלכם.

 

במות הרמה ידניות

הבמות הבסיסיות ביותר הן במות ההרמה הידניות או החצי ידניות. במות אלו נפוצות מאוד בתעשייה במגוון סוגי העסקים, בעיקר בבתי עסק קטנים ומפעלי תעשייה. הן לרוב זולות יותר מהטכנולוגיות. בעזרת במות הרמה ידניות ניתן לבצע משימות קומפקטיות ופשוטות בעזרת הרמת משקלים לגובה ושינועם. הן נחשבות לבמות יעילות במיוחד.

במות הרמה ידניות – תפעול

כפי שהשם מרמז, במות אלו מופעלות על ידי עובדים באופן ידני. בעצם העובדים עצמם מזיזים אותם ממקום למקום באופן פיזי, ומרימים אותם בעצמם בעזרת איזשהו מנגנון של הבמה עצמה.

 

במות הרמה חשמליות

במות אלו פועלות בעזרת מנוע חשמלי. ישנם מספר סוגים שונים של במות הרמה חשמליות וזהו לא שם של מכונה ספציפית אחת. למשל יש במת מספריים, במות הרמה מפרקיות מנוע חשמלי וכו'. הן מגיעות לגבהים גבוהים ויזוזו במהירות רבה יותר. אם תבחרו בחברות המקצועיות והאיכותיות אז תבטיחו גם בטיחות גבוהה.

 

במות הרמה חשמליות – תפעול

לעומת הבמות הידניות, התפעול נוח במיוחד. הוא נעשה בלחיצות כפתור, חוסך זמן ומאמץ לעובדים, כך שהם יכולים להתמקד בעבודה עצמה ופחות בתפעול הבמה. על התפעול אומנם צריך להתמקצע אך הוא פשוט מאוד, וזה יתרון גדול לבמות הרמה חשמליות.

 

במות הרמה חשמליות יתרונות

לבמות אלו יש עוד יתרונות מלבד קלות התפעול. נוסף על כך הן שקטות מאוד, בייחוד כאשר משווים אותן לבמות הרמה המתבססות על דלק. ישנם מקומות עבודה שרעש יכול להיות מזיק ולא נעים, שם יתרון זה כמובן יבוא לידי ביטוי. דבר נוסף חיובי בבמות הרמה חשמליות הוא סביבתי. שוב, כאשר משווים לבמות הרמה מבנזין, המכונה החשמלית, כמו ברכבים, תהיה הבחירה האקולוגית הרבה יותר.

 

לסיכום

לסיכום, כיום כמעט בכל עסק או הקמת אירוע ישנו צורך בבמות הרמה. ישנם לא מעט סוגים של במות הרמה – יש ידניות, שנפוצות בעסקים קטנים יותר ויש את החשמליות, שהן בעלות טכנולוגיות מתקדמות יותר.

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
יד כותבת על דו"ח ושטרות בצד
כללי
מהו ניכוי במס הכנסה?

כל עובד בישראל נדרש לשלם מס הכנסה – שהוא מס שמוטל על ההכנסות שלו. עם זאת, במקרים רבים העובד לא ישלם את כל סכום המס שאותו הוא נדרש. רשות המיסים

מבנה מעץ
כללי
מחסנים פרטיים לכל צורך ולכל משך זמן שתרצו

באמצעות חברת האחים יששכר תוכלו להשכיר מחסנים פרטיים ומאובטחים בעלות כספית אטרקטיבית, לפרק זמן אשר מותאם בדיוק לצרכים שלכם. כל הפרטים אודות השירות – במאמר הבא.  מחסנים פרטיים לכל צורך

עיצוב מיוחד
כללי
כיצד ניתן לשמור על תכשיט

רכישת תכשיט אחד או יותר, איננה סוף פסוק מבחינת הדאגה לתכשיט, לשלמותו ולמראה שלו. לא רבים מודעים לכך, אבל גם תכשיטים דורשים טיפול, כל תכשיט על פי הצורך. תכשיטי זהב