כמה עולה ביטוח הובלות?

ישנם לא מעט מקרים לצערנו בהם נגרם נזק לציוד. על מנת לקבל פיצוי, חשוב לבצע ביטוח הובלות. מהי העלות? להלן הפרטים.

ביטוח הובלות – בגדר חשיבות עליונה

ענף ההובלות הוא ענף מורכב אשר בו מתרחשים לצערנו לא מעט תקלות אשר גורמות לכך שנוצר ללקוח עוגמת נפש כמו גם נזק כספי לא מועט, כתוצאה מפגיעה בציוד. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי במידה ומתקשרים עם חברת הובלות מקצועית ומובילה בתחום, מידת הנזק תפחת באופן משמעותי, וזאת לאור רמת מיומנות ומקצוענות גבוהה ביותר. אולם, מסבירים המומחים של חברת אירית הובלות, החברה המובילה כיום בענף ההובלות בישראל כי ישנה חשיבות רבה לרכישה של ביטוח הובלות אשר יאפשר לכם ראש שקט בתהליך ההובלה, וזאת לאור העובדה כי במידה ותתרחש תקלה – תוכלו לקבל פיצוי כספי הוגן.

יד ובית

מהי העלות של ביטוח הובלות ומה היא כוללת?

כיום ישנן לא מעט חברות הובלות כמו חברת אירית הובלות אשר מאפשרת לקבל מחירים אטרקטיביים בעבור ביצוע הובלה, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי ההובלה תעבור בשלום. חשוב לזכור כי ביטוח ההובלה יופעל ברוב המקרים כאשר משאית ההובלה תעבור תאונה, או שמא תיגנב, דבר שצערנו קורה לא מעט במדינת ישראל. יחד עם זאת, לא מעט חברות אינן מחזיקות בסוג הביטוח הזה ולכן מדובר בסימן אזהרה של ממש. סימן אזהרה נוסף בנוגע לעלות היא עלות נמוכה מדי, אשר איננה משקפת את היקף ההובלה. לכן, בדקו היטב כי אתם מקבלים הצעת מחיר אשר היא תואמת את מחיר השוק ואשר מכילה בתוכה כיסוי לנזקים בטינה ופריקה, מי היא חברת הביטוח אשר מבטחת, מהו גובה ההשתתפות העצמית כמו גם גובה הכיסוי של הפוליסה. לרוב, גובה הכיסוי בפוליסת ביטוח הובלות היא כ 100,000 ₪, כאשר גובה ההשתתפות העצמית עומדת על 10,000 ₪.

שירות של ביטוח הובלות באמצעות חברת אירית הובלות

חברת אירית הובלות אשר נחשבת כאמור לחברה המובילה כיום בענף ההובלות מציעה לכם שירות של ביטוח הובלות אשר כוללת את מכסת הרכוש שלכם וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי גם אם תתרחש תאונה או שמא חלילה הציוד שלכם יינזק, תוכלו לקבל פיצוי ראוי אשר משקף בדיוק את הנזק אשר נגרם לכם. בכך, תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את השירות הטוב ביותר בענף ההובלות בישראל וזאת לאור העובדה כי חברת אירית הובלות היא חברה מקצועית אשר שמה הולך לפניה, זאת לאור ניסיון של שנים ארוכות בתחום. למידע נוסף ועלויות של ביטוח הובלות, ניתן ליצור קשר במספר 050-7618654 או דרך האתר בכתובת https://iritmoving.biz ונציג מטעם החברה ישמח להעניק לכם את כל הפרטים הרלוונטיים תוך התאמה אישית לצרכים שלכם, כמו גם לתקציב אותו קבעתם.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם