נעלי צעד ראשון – מה עדיף שרוך או סקווץ'?

כאשר אנו קונים מוצר חדש אנו חייבים להבין מה המאפיינים של אותו מוצר.

כך לדוגמא אם אתם קונים שואב אבק אתם חייבים להבין מה העוצמה שלו, כמה הוא טוב וכמה טעינה הוא דורש.

באותה מידה אנו חייבים לציין שאתם צריכים להבין בדיוק מה המאפיינים של נעל צעד ראשון לפני שאתם קונים אותה.

קודם כל אתם צריכים להחליט האם עדיף לכם לקנות נעל צעד ראשון עם שרוך או עם סקווץ'? אם כן אנו חייבים לציין כי לכל ילד נוח דבר אחר ואתם צריכים להבין מה יהיה הכי נוח לילד שלכם.

אם אינכם בטוחים מה לקנות כדאי לכם להתייעץ עם המוכר בחנות מה עדיף והוא יעזור לכם להחליט האם עדיף לכם לקנות נעל עם סקווץ' או עם שרוכים וזה דבר בעל ערך לכל הורה והורה.

 

מה ההבדל בין נעלי צעד ראשון לבין נעליים רגילות?

לאחר שהסברנו על הנושא של סקווץ' ושרוכים רגילים עולה בוודאי אצל רבים מכם השאלה מה ההבדל בין נעל צעד ראשון לבין נעליים רגילות? אם כן יש הבדל של שמיים וארץ בין שני הנעליים הללו. עליכם להבין כי נעל צעד ראשון היא הרבה יותר גמישה והרבה יותר נוחה מאשר נעל רגילה. לא רק זאת אלא שנעל צעד ראשון עשויה מחומרי גלם הרבה יותר ידידותיים למשתמש קרי לילד שלכם ולכן כדאי לקנות אותה כנעל ראשונה לילד או לילדה שלכם. אין מה להשוות בין נעלים צעד ראשון ובין נעלים רגילות וזה משהו שאתם חייבים להפנים ולהבינו.

 

האם יש חיקויים בעולם נעלי הצעד הראשון?

ככל שהשוק של נעלי צעד ראשון מתפתח כך אנו רואים עוד ועוד חקיינים שנכנסים לשוק. אז מדוע זה צריך לעניין אותנו? מכיוון שנעלים שהינן חיקוי הן נעליים הרבה פחות טובות מאשר נעליים מקוריות. עליכם להבין כי חיקויים הם למעשה נעליים גרועות שגורמות לנזק לילדים שלכם. לכן אתם צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לקנות נעליים מקוריות ולא להתפשר על נקודה זו. עליכם להבין כי בנעלי צעד ראשון אין מקום למשחקים ומי שקונה נעל שהיא חיקוי שם בסכנה את התפתחות הילד שלו מכיוון שנעל החיקוי לא תתמוך ברגל של הילד או הילדה שלכם כמו שצריך. לכן זכרו כי קונים רק נעל מקורית ולא מתפשרים על נקודה זו.

 

איך אדע אם אני קונה חיקוי?

אז איך נדע אם אנו קונים חיקוי או נעל מקורית? אם כן אתם צריכים להבין כי הדבר תלוי בחנות שבה אתם קונים את הנעליים. ככל שהחנות תהיה יותר טובה כך הסיכוי שהיא תמכור חיקויים שואף לאפס. לכן תמיד בחנו באיזה חנות אתם קונים את הנעליים ואל תתפשרו על נקודה זו לעולם.

 

ביגוד לילדים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם