הדפסה על קאפה – איך זה עובד?

הדפסת תמונות על קאפה היא אחת הדרכים לשמר רגעים באיכות ורמת דיוק גבוהות במיוחד. הדפסות אלה שינו את עולם הדקורציה לבית ולעסק והפכו את האמנות והביטוי העצמי לנגישות יותר מאי פעם. היום, כל אדם יכול לבטא את עצמו ברמה האמנותית וליצור הרבה יתר מבעבר, בזכות הדפסות דיגיטליות מעוצבות על פי בחירה אישית.

 

איך הדפסה על קאפה מתבצעת? האם אפשר להדפיס כל דבר שנרצה?

 

המדריך המלא, לפניכם.

אפשרויות ההדפסה המודרנית לא מפסיקות להפתיע. בעבר, הדפסות מסוג זה נותרו נחלתם של בעלי העסקים והיום, במרחק הקלקה, אנחנו יכולים לעצב את הבית שלנו מחדש, או להרים פרויקט אמנותי על כל חומר שנבחר. הדפסות על קאפה, קנבס, פרספקס וחומרים נוספים, כל אחד מהם על יתרונותיו הגדולים או הקטנים. מדובר בעיצוב ומיתוג בר השגה, במיוחד כשמדובר בהדפסה על קאפה – אחד החומרים הפחות יקרים והנוחים לדפוס.

 

למה להדפיס על קאפה?

הדפסה על קאפה מתאימה במיוחד לכמויות גדולות ולעיצוב עבור חדרי ילדים, משרדים או סקיצות. מדובר בחומר קשיח וחלק מאד המאפשר הדפסה איכותית בגדלים שונים ובמשקל נוצה. המשטח קשיח ואיכותי וברמת דיוק גבוהה ביותר. הדפסות על קאפה הפכו לשחקניות ראשיות בכנסים, תצוגות וביתני מכירה ניידים. רמות הגימור והברק ניתנות להתאמה אישית וכך, הקאפה יכולה להתאים לשילוט ועד לפרסום ותערוכות.

 

מה כדאי להדפיס על קאפה?

התוכן שנבחר להדפיס על הקאפה תלוי בהעדפות אישיות ועסקיות. למשל, הצגת פרויקט גמר בתחום הצילום ייראה נפלא על קאפה ויעשה לכם חיים הרבה יותר פשוטים בכל הנוגע למשקל ושינוע. תליית הקאפה נוחה מאד ולא דורשת קידוחים מיוחדים, כך שהיא ניתנת להזזה ממקום למקום תוך כדי שמירה על איכות התמנה.

במשרד – תוכלו להגדיל תמונות מיוחדות או למתג את העסק שלכם וההדפסה תישאר צבעונית ואיכותית לאורך זמן. היום, משרדים רבים משקיעים בעיצוב שלהם כחלק מנראות העסק וחווית הלקוח. הדפסה על קאפה תציג את המותג שלכם באופן הייחודי לכם.

בבית – אין דבר המסב יותר אושר מקיר השראה מלא בתמונות של כל המשפחה, ובמיוחד כשהן כל כך קלות לתלייה והזזה.

 

איך הדפסה על קאפה מתבצעת?

קאפה בנויה משתי שכבות של חומר מוקצף המזכיר קצת קלקר. ניתן לבחור להדפיס על גדלים שונים ובעוביים שונים. סטנדרטים או בהתאמה אישית. לאחר בחירת התמונה או העיצוב להדפסה, היא תעבור סריקה והגדלה מקצועית המתאים להזמנה. לאחר מכן, התמונה תודפס על נייר מיוחד המודבק במהירות למשטח הקשיח בדבק שאינו פוגע בצבעים ובאיכות התמונה. בתוספת חיתוך מדויק ביותר של שולי התמונה ולמינציה ברמת הברק הדרושה, הקאפה והתמונה מתאחדות לכדי יצירת אמנות של ממש.

הדפסה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם