4 רעיונות יצירתיים להקדשה ייחודית

הקדשה אישית היא נוסח קסם שהופך כל מוצר מאלמנט זר, לחפץ מלא משמעות, רב מטען חיובי וסנטימנטים. השאלה היא רק: איזו הקדשה לנסח, ומה יהפוך את התשורה שלנו, מחפץ סתמי למוצר רב משמעות? פתחנו ישיבת קבינט חשובה להתייעצות דחופה לענייני כתיבת הקדשות. אנחנו כאן עם התוצאות: 4 ההקדשות הייחודיות ביותר, לשירותכם.

 

הנוסחה הסודית לגרום לכך שהמתנה שלכם לא תיגנז בבוידעם לאחר פתיחת העטיפה

התרבות המערבית מייצרת בלי סוף סיבות להעניק ליקרים לנו מתנות בבחינת: "יש לי יום יום חג, יש לי חג יום יום". אנו מרגישים צורך לציין בתשורה הולמת: ימי הולדת, ימי נישואין, לידה, הישגים בתחומים שונים כמו לחימה, הומניטריות וספורט, תאריכי ציון כמו סיום עבודה, שחרור מהצבא ועוד מלאי עצום של תאריכים הדורשים התייחסות.

אנו מוצאים את עצמנו מנערים את ציציות ראשנו במטרה למצוא מתנה שתרגש, תפעים ותבטא את רגשות לבנו בפני יקירנו. נדמה כי מאגר הרעיונות הולך ומדלדל, והתאריכים הרלוונטיים למתת רק מצטברים והולכים כערימה מתגבהת.

 

מה יהפוך את המתנה שלנו לאלמנט שווה בעיני המקבלים?

התשובה לכך, כמה מפתיע, אינה בהכרח תשורה בעלות של הון עתק, אנשים, כך מסתבר, אוהבים דיבור אישי. הקדשה למשל, היא הצורה הטובה ביותר לדאוג לכך, שהמתנה תהפוך לבעלת ערך בעיני המקבל. במילמן דור ההמשך אינסוף תשורות עם אפשרות לחריטה של הקדשה אישית – לתשומת ליבכם.

 

רעיונות להקדשות אאוט אוף דה בוקס

 

הקדשה ייחודית למתנת לידה

דברו אל התינוק החדש שרק נולד: "גיא מקסים שלנו, נפלת טוב! המשפחה אליה הגעת היא מושלמת! אתה תעשה חיים עם אבא ואמא… מאחלים לכם שנים מופלאות יחד".

 

הקדשה למטרות שיווק

אחת הדרכים לשמירה על מעגל לקוחות היא לפנק אותם בתשורה כלשהי. אנשים אוהבים להרוויח, ונוטים לתת אמון במי שהיטיב עמם, אולם אם אתם רוצים לכבוש את ליבם כליל, חרטו הקדשה אישית על המתנה: "רונן, הלקוח המועדף שלנו, מעוניינים לתת לך שירות מושלם הלאה, כמו שמגיע לך. שנה טובה ופוריה".

 

הקדשה עם קריצת הומור

החיים גם ככה הם מקום רציני יתר על המידה, טוענים הסרקסטיים, כך שמותר לתבל אותם במידה של הומור. נסו את השיטה הזו גם בכתיבת הקדשה על מתנה, לדוגמה, כאשר אתם מעניקים כוס לשתיית אלכוהול תוכלו לחרוט: "אין שום בעיה שבירה, נס או וודקה לא יכולים לפתור".

 

הקדשה עם פיסות מהלב

למי שאתם אוהבים באמת, אל תחסכו במילים טובות ומחמאות, ספרו לו כמה הוא יקר לכם במילים שלכם ותנו לרגשות להוביל אתכם. "אמא שלנו אהובה, את כל העולם שלנו, מי אנחנו בלעדייך, קרן אור ושמש של מרפא מביאה בכנפייך, אוהבים אותך עד כלות".

 

הקדשות וחשיבותן

הצורה שלכם להתבטא באופן אישי על גבי תשורה, היא באמצעות הקדשה. נסחו אותה במקוריות וביצירתיות, כך ככל הנראה המתנות שלכם תיגענה בלב המקבלים.

הקדשה ייחודית למתנת לידה

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם