אירוע תערוכה מושלם

אירועים עסקיים הם בעלי פוטנציאל גדול – הן לעובדי החברה והן ללקוחות פוטנציאליים, תקשורת וכל הקשור בנושא. האירועים, מלבד חשיפת המוצר, הרעיון או החזון, יוצרים אווירה ומעידים על ההשקעה, האג'נדה והכוונות של החברה. ז'אנר מיוחד של אירועים עסקיים הוא התערוכות – נקודת השיא בה מוצגים תוצרים עליהם עמלו זמן רב. לתערוכה ישנה חשיבות עצומה עבור מארגניה והאנשים שמוצריהם מוצגים בה, ועל כן נאמר המשפט – אין שני לרושם ראשוני. איך מארגנים את אירוע התערוכה המושלם ומה הטיפ החשוב ביותר? כל הפרטים במאמר הבא.

 

אירוע התערוכה המושלם – מקורי ובלתי נשכח

את אירוע התערוכה המושלם אפשר להגדיר כבלתי – נשכח. הרושם בו המבקרים בתערוכה יוצאים הוא בעל חשיבות עצומה למכירת התוצרים והמוצגים, או לקנייתם בהמשך על – ידי המבקרים בתערוכה או קרוביהם. כדי להפוך את אירוע התערוכה שלכם למיוחד, מקורי ובעל רושם ראשוני חיובי, נדרשת האטרקציה המושלמת – אמן חושים.

 

אטרקציה לאירוע תערוכה מטוב לבלתי נשכח

אטרקציה מקורית, ייחודית ומותאמת לאירוע תערוכה יכולה להפוך אותו למקורי במיוחד. מעבר להצגת המוצגים והתוצרים, שיח עם האמנים או הבעלים ואפילו מאכלים שונים, מופע מיוחד, מקורי, חוויתי ומרתק יגרום לחוויית התערוכה להיות לא רק חיובית, אלא גם בעלת רושם ארוך טווח על המשתתפים. האטרקציה המושלמת העונה על דרישות אלו היא מופע אמן החושים.

 

מהו מופע אמן חושים

אמן חושים הוא אדם השולט במיומנויות הנחשבות לעל טבעיות, או על חושיות. הוא נקרא גם מנטליסט או אמן על חושי, ומתעסק בעיקר בתחום הטלפתיה – קריאת מחשבות והשפעה עליהן, חיזוי תגובות ו"עתידות" וקסמים שונים נוספים. הצופים (המשתתפים בתערוכה) מהווים חלק פעיל לחלוטין מהמופע, ומשתתפים בו באופן אקטיבי.

מופע אמן החושים הוא מחד מרתק. הקסמים מציבים את המשתתפים מול עולם מסקרן וחדש עבורם, ומשאיר אותם פעורי פה. מצד שני, אמן החושים משלב קטעי הומור ובידור במופעו, כך שההופעה כולה משרה אווירה קלילה, מצחיקה וכיפית.

 

אירוע תערוכה מושלם עם מופע אמן חושים

פעמים רבות, מה שיקבע את היקפי המכירה לאחר התערוכה הוא הרושם והתחושות עימן יצאו המשתתפים לאחר התערוכה ובזמן שאחריה. מופע אמן חושים יכול לגרום בדיוק לרושם הרצוי – חיובי, אופטימי ובלתי – נשכח.

אמן חושים לתערוכות הוא מקצועי לחלוטין בעבודתו. ראשית, אמן החושים בעל הניסיון הנדרש באירועים דומים – אירועים עסקיים או שיווקיים, בהם חשיבות שביעות הרצון של הקהל היא בלתי נלאית, ובהם הקהל מורכב מאנשים שונים, פעמים רבות ללא קשר אחד לשני.

מעבר לניסיון הנדרש, אמן החושים בתערוכה נדרש להיות חיית במה אמיתית. המופע, יחד עם הקסמים, הטריקים, ההשתתפות הפעילה של הקהל וקטעי ההומור הוא מופע לכל דבר – אורות, רושם, מתח. התחושות המגוונות של הקהל במהלך המופע הן שהופכות אותו לקסום ומרתק, ואת התערוכה שלכם למשתלמת במיוחד.

 

קוסם עם קלפים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אמן חושים
אירועים
באילו כלים משתמש אמן חושים?

אמנים מנטליסטיים משתמשים במגוון כלים וטכניקות כדי ליצור אשליות וטריקים שמותירים את הקהל שלהם ביראת כבוד. ממיומנויות בימתיות ותקשורת ועד אביזרים ופסיכולוגיה, אמנים מנטליסטים חייבים להיות בעלי הבנה עמוקה של

קרא עוד »
מופע קסמים
אירועים
מופע קוסמות – אירוע יום העצמאות

במות יום העצמאות גדולות ופומפוזיות כמעט בכל מקום בארץ. כל רשות מקומית רוצה להראות שהיא מביאה את הטוב ביותר עבור משלמי הארנונה שלה ולכן, הרשות מקימה במת מופעים גדולה, במקום

קרא עוד »