ביטוח מבנה: השלבים שחייבים להכיר

ביטוח מבנה הינו ביטוח אשר מותאם לבניינים משותפים, אולם בטרם אתם רוכשים ביטוח מבנה ישנם מספר שלבים אותם עליכם להכיר. מהם? כל הפרטים – במאמר הבא.

ביטוח מבנה – מהו?

ביטוח מבנה הינו ביטוח אשר ניתן ע"י חברת הביטוח, והוא למעשה מספק הגנה ביטוחית לבניין אשר כוללת כיסוי לנזקי מבנה אשר כוללים נזקים בתחום האינסטלציה, חשמל, תאורה וכו', כמו גם כיסוי תכולה אותו ניתן להוסיף בעבור ביטוח המבנה, וזאת בעבור תכולת הבניין אשר מאופסנת בחללים המשותפים ואשר עשויה להיות חשופה לנזקים כתוצאה מנזילות, פגעי מזג אוויר, בלאי ועוד. למעשה, ביטוח מבנה הינו ביטוח אשר הוא הכרחי בעבור כל בניין משותף – בין אם מדובר בבניין מגורים או בבניין משרדים, כאשר ישנם מספר שלבים אותם עליכם לעבור בדרך בכדי לבחור את ביטוח המבנה הטוב ביותר בעבורכם,ובעבור הצרכים המשתנים של הבניין שלכם.

בית

מהם השלבים ברכישה של ביטוח מבנה?

ע"פ המומחים של חברת ביטוח וועדים, חשוב ראשית כל לבצע ריכוז של כלל ההצעות בעבור ביטוח מבנה מחברות הביטוח, כאשר כל חברה גובה מחיר משתנה אשר תלוי לרוב בגודל הבניין, התכולה אשר מצויה בו וכן אלמנטים נוספים אשר ניתנים בעבור כל ביטוח. בנוסף, מומלץ לבקש המלצות מדיירים אשר מתגוררים בבניינים משותפים, כל זאת על מנת שתוכלו לקבל אינדיקציה מהימנה בעבור טיב השירות, המחיר וכן הרמה המקצועית. לאחר ההתקשרות הראשונית, יש לבחון את הפוליסה לעומקה על כל סעיפה, כל זאת על מנת לבדוק כי אכן הפוליסה מותאמת גם למצבי חירום בהם ייגרם נזק לתכולה כתוצאה מרשלנות. למעשה, ככל שתעברו את השלבים הללו אשר כוללים ריכוז הצעות מחיר, בחינה של המלצות ומוניטין החברה וכן בחינה מדוקדקת של הפוליסה עצמה, כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את ביטוח המבנה הטוב ביותר, כאשר לרוב ביטוח מבנה משלב גם ביטוח תכולה אשר היא הכרחית במגורים בבניין רב קומות.

מעוניינים לקצר את השלבים ולקבל ביטוח מבנה בהתאמה אישית? כעת יש לכם את הדרך

חברת ביטוח וועדים הינה חברה מובילה בתחומה אשר מבצעת בעבורכם את כל השלבים ההכרחיים לצורך רכישה של ביטוח מבנה, כל זאת באמצעות צוות מיומן ומקצועי אשר מבצע בעבורכם את כל השלבים עד לכדי ריכוז ושיקוף של הצעות מחיר משתלמות במיוחד. באמצעות הצוות תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מענה מיטבי אשר מבוסס על שנים של ניסיון, כאשר חברת ביטוח וועדים מתחייבת להעניק לכם שירות מקצועי אשר יעניק לכם שקט נפשי וידיעה ברורה כי אתם מוגנים באופן מלא, וכי הבניין שלכם מבוטח – לכל צרה שלא תבוא. לפרטים נוספים ויצירת קשר, היכנסו לאתר הרשמי של חברת ביטוח וועדים בכתובת https://www.building-ins.co.il השאירו פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ארגז ליפני נפילה
ביטוחים
כמה עולה ביטוח הובלות?

ישנם לא מעט מקרים לצערנו בהם נגרם נזק לציוד. על מנת לקבל פיצוי, חשוב לבצע ביטוח הובלות. מהי העלות? להלן הפרטים. ביטוח הובלות – בגדר חשיבות עליונה ענף ההובלות הוא

קרא עוד »