האם כדאי לערב את המשפחה בתכנון החתונה?

שאלת השאלות: עד כמה המשפחה צריכה להיות מעורבת בתכנון החתונה?

ואם כבר מדברים על זה, עד כמה היא צריכה להיות מעורבת בחיי הזוגיות שלכם?

ובכן, זה כל כך סובייקטיבי ומשתנה ממקרה מקרה, עד שממש בלתי אפשרי לקבוע כאן איזשהו כלל אצבע.

בואו נדבר על חתונה, משפחה ומה שבין לבין.

בעוד שהחתונה היא אחד הטקסים הכי מרגשים שתחוו בחייכם, לפעמים אותו תהליך מרגש לקראת החופה עשוי גם להיות מלווה בתחושות חמיצות כאלו ואחרות. מדוע? ובכן, סיבות רבות, כמו למשל ספקים שמבריזים ונעלמים, קייטרינג שלא פנוי, צלם אירועים שבדיוק בחו"ל ועד כהנה וכנה סיבות שונות ומשונות. יחד עם סיבות אלו, לפעמים גם מעורבות היתר של המשפחה יכולה ממש להחמיץ את התהליך. אז האם יהיה כדאי לערב אותה בחתונה המיוחלת? ואם כן, אז עד כמה?

פרטים נוספים לגבי תכנון חתונות באתר https://saveadate.co.il.

 

עד כמה כדאי לערב את המשפחה בתכנון החתונה?

ובכן, השאלה של מידת המעורבות של המשפחה בחתונה שלכם, היא שאלה שיש לענות עליה בהתאם לכל מקרה ומקרה. אם משפחתכם ידועה בשל יכולותיה לייצר ויכוחים רבים, אנחנו ממליצים לערב אותה באופן המינימלי הנדרש.

אנחנו מדגישים, לעולם לא כדאי לתת את התחושה שאתם לא מעוניינים במעורבותה של המשפחה, אבל יחד עם זאת, חשוב גם להעביר את התחושה שאתם יודעים להציב גבולות. אם המעורבות של המשפחה בתהליך החתונה מובילה לכעסים ביניכם, בני הזוג, הרי ששום דבר לא יהיה שווה את זה, גם לא המעורבות של המשפחה בטקס המרגש.

 

משפחות אוהבות גם יכולות לריב ולהתווכח? אכן

המשפחה אוהבת, מאפשרת, מתירה ותומכת? ובכן, זה כבר סיפור אחר לגמרי. אם אתם מוקפים באנשים שהשמחה שלכם חשובה להם, הם ייתנו לכם להרגיש את זה מהשנייה הראשונה שאתם מודיעים על האירוע המיוחל. בסופו של דבר, משפחה אוהבת היא משפחה אוהבת, אבל גם במשפחות מהסוגים האלו לפעמים אפשר להיתקל בכל מיני מקרי ביש שונים.

חשוב לזכור, התהליך של ארגון החתונה הוא בהחלט מורכב, לפעמים גם יכול להתיש. מאחר שזה כך, גם המשפחות הכי מאוחדות ומגובשות יכולות לריב ולהתווכח. הכי חשוב? להבין שהתהליך הזה מלחיץ את כולם וגדוש בהרבה פרטים, בירוקרטיות, סידורים וארגונים.

 

משפחות: שחררו את הכעס והוויכוח לטובת הזוג המאושר

יש כעס וזעם על איזו שטות? המשיכו הלאה, שכחו מזה. תנו לזוג המאושר את התחושה שאתם שם בשבילם. בסופו של דבר, הם חיכו ליום המאושר הזה במשך כל חייהם, ככה שבהחלט מומלץ להביע את כל התמיכה שבעולם, את האהבה והאושר יחד עם הזוג.

התחתונה, כולנו מקווים להתחתן רק פעם אחת, אז כדאי שהפעם הזאת תהיה חגיגה של ממש שמלווה בתהליך הכנה כיפי ומרגש. בהצלחה, קחו את זה בקליל ובריגוש! בשורה.

 

חוף ים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אמן חושים
אירועים
באילו כלים משתמש אמן חושים?

אמנים מנטליסטיים משתמשים במגוון כלים וטכניקות כדי ליצור אשליות וטריקים שמותירים את הקהל שלהם ביראת כבוד. ממיומנויות בימתיות ותקשורת ועד אביזרים ופסיכולוגיה, אמנים מנטליסטים חייבים להיות בעלי הבנה עמוקה של

קרא עוד »
מופע קסמים
אירועים
מופע קוסמות – אירוע יום העצמאות

במות יום העצמאות גדולות ופומפוזיות כמעט בכל מקום בארץ. כל רשות מקומית רוצה להראות שהיא מביאה את הטוב ביותר עבור משלמי הארנונה שלה ולכן, הרשות מקימה במת מופעים גדולה, במקום

קרא עוד »