5 טיפים לקוסם מתחיל- קוסם צעיר

אז למדתם להיות קוסמים ועכשיו אתם מעוניינים להתפרנס, להופיע במגוון אירועים ולהגשים את החלום? הנה כמה נושאים שכדאי לחשוב עליהם לפני צאתכם לדרך.

 

באיזה אזור תרצה להופיע?

אם הקוסם מופיע באזור המגורים שלו, שינוע של הכלים שברשותו יהיה דבר פשוט מאשר קוסם שמגיע להופעות בכל הארץ ועליו לקחת את כל חפציו איתו. לכן, עצרו לחשוב ממה מורכב המופע שלכם, האם מדובר בתפאורה וכלים רבים או מקלפים וחפצים קלים שרכב אחד יוכל להכיל אותם, היכן אתם מעוניינים להופיע והאם כדאי להשקיע כבר עכשיו בתפאורה ויכולת השינוע שלכם. מומלץ לבקר באתר: https://asael-magic.co.il כדי לקבל השראה ודוגמאות.

 

בחרו את קהל היעד שלכם

כדי להצליח בתחום, על הקוסם להבין מיהו קהל היעד מולו ירצה להופיע. כיום, נהוג לחלק את קהל הקוסמים לקהל של ילדים או קהל מבוגרים. הופעות מול קהל של ילדים יכללו כמות גדולה יותר של קסמים פשוטים. כלומר מכיוון שלרוב אלו הופעות שנעשות מול קבוצת ילדים גדולה, כיתה או שכבה, הקוסם יצטרך לשמור על תשומת הלב של אנשים רבים ולהפעיל אותם במשך זמן ההופעה, לרוב עם כמות גדולה של טריקים פשוטים יחסית.

לעומת זאת, קהל של אנשים בוגרים יתעניין בהופעה בה יש תעלולים מסובכים, או לפחות כאלו שנתפסים מסובכים, המורכבים ממספר שלבים ואולי אפילו סיפור. חשוב להבין כיצד ניתן לשלב את הקהל בהופעה, למשל האם לשתף מספר אנשים או לשתף אחד אחד בתורו, האם הקוסם יעבור בין המשתתפים או יופיע על במה מרכזית, וכדומה.

 

האווירה אותה תרצה להשרות

הופעות קסמים יכולות להיות מותחות, כשהקהל יושב על קצה הכיסא או לחלופין מצחיקות ומשעשעות. יש להבין האם הקוסם מעוניין להוביל מופע מותח ומסקרן או לעומת זאת מופע מצחיק ובהתאם לזאת לבנות את מהלך המופע. גם כאן חשוב להתייחס לקהל היעד, כיוון שהופעות מותחות ומסקרנות לרוב לא יחזיקו את תשומת ליבם של ילדים והופעות שמצחיקות מבוגרים לא בהכרח יצחיקו ילדים בני 4.

 

סגנון ואביזרים

אחרי שבחרתם את קהל היעד שלכם ניתן לחשב אילו אביזרים תצטרכו למופע. אם קהל היעד שלכם הוא ילדים, תרצו לשקול לשלב במופע בלונים, משחקים, טריקים פשוטים ומתנות שאפשר לתת לילד בסוף ההופעה. במידה וקהל היעד מורכב ממבוגרים, האביזרים שתצטרכו יהיו מורכבים יותר כמו חרבות או סכינים ושיתוף הפעולה עם הקהל ייעשה בצורה שונה.

 

השראה

אי אפשר להתפתח מבלי לקבל השראה. בין אם מדובר בתוכנית טלוויזיה שמציגה קסמים או בחבר שעובד בתחום, חשוב לוודא שלקוסם יש דמות שניתן ללמוד ממנה או לשאוב ממנה השראה, על מנת להבטיח פיתוח בתחום. ניתן גם לקבל השראה ממועדוני קוסמים, ספרים ואמנים אחרים, השמיים הם הגבול. טיפ: נסו למצוא אמנים פחות מוכרים מהתחום ולשתף איתם פעולה בכדי ללמוד ולפתח קסמים חדשים יחד, כיף יותר ליהנות מהדרך כשמישהו חולק איתכם את התשוקה.

קוסם צעיר

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ארנב מהכובע
אירועים
ממה מושפע מחיר קוסם ליום הולדת ?

קוסמים היו תמיד אטרקציה אהובה על ילדים כמעט מכל הגילאים ולכן, דמות הקוסם חיה, בועטת ומראה נוכחות במסיבות יום הולדת של ילדים. נכון, גם מופעי הקסמים עברו שינויים קלים ואף

קנדלברות מכסף
אירועים
קנדלברות מכסף

בעוד שעבור עמים מסוימים לקנדלברה יש שימוש פרקטי למדי, או אפילו דקורטיבי, אצל העם היהודי, בקנדלברה נעשה שימוש לצרכים אחרים לגמרי. במאמר הבא נלמד על ההיסטוריה של הקנדלברה, על השימוש

אדם מסתורי ביער
אירועים
אירוע תערוכה מושלם

אירועים עסקיים הם בעלי פוטנציאל גדול – הן לעובדי החברה והן ללקוחות פוטנציאליים, תקשורת וכל הקשור בנושא. האירועים, מלבד חשיפת המוצר, הרעיון או החזון, יוצרים אווירה ומעידים על ההשקעה, האג'נדה