מהי השיטה הנפוצה ביותר ללכידת עכברים?

עכברים זו חיה שלא ממש קל לתפוס. היא מהירה, זריזה וקטנה ובגלל שהיא חייה פחדנית היא תנסה להימנע כמה שיותר ממלכודות וממפגשים לא רצויים. אפשר להזמין מדביר כדי לטפל בעכבר במהירות אבל אם אתם רוצים ללכוד אותו בעצמכם, הינה כמה טיפים ושיטות שיעזרו לכם.

 

7 שיטות נפוצות ללכידת עכבר

מכשיר אלקטרוניים להרחקת עכברים

אתם יכולים לקנות מכשירים מיוחדים שמפיצים ריחות או רעשים שלא נעימים לעכברים וכך תוכלו להבריח אותם מהבית שלכם. זה יעלה בסביבות 100 שקל וזה עושה עבודה לא רעה בכלל.

 

זה זמן טוב לאמץ חיית מחמד

עכברים יעדיפו להימנע ממפגש עם חתול או כלב וזו אחלה שיטת לשמור אותם רחוקים מהבית שלכם. עכברים יכולים להריח אם יש חתול בבית ועצם הריח יגרום להם לא להיכנס לבית שלכם.

 

מלכודת דבק

שיטה די נוחה אבל לא מאוד יעילה כי על הדבק יוכלים להידבק כל מיני חיות או חרקים אחרים אפילו חיות מחמד או חיות בר שבהם לא הייתם רוצים לפגוע. מלכודת דבק היא גם דבר די אכזרי.

 

מלכודת כלוב

שיטה מאוד נוחה ויעילה, רצוי לקנות כאלה שלא הורגות את העכבר ולשים אותם בצורה לא מחשידה כדי שתפתה את העכבר. כמובן שלשים לו בפנים משהו לאכול כדי שיכנס.

 

רעל

גם זו שיטה לא כל כך ידידותית ונוחה שכן תצטרכו להתמודד עם הפגר של העכברים אצלכם בבית ובנוסף רעל יכול לעשות הרבה נזק סביבתי משום שאם חיה אחרת תאכל את הפגרים היא עלולה למות בעצמה וכך ליצור תגובת שרשרת של הרעלה.

 

מלכודת עכברים רגילה

כולנו מכירים את המלכודת שקופצת ברגע שנוגעים בה עם הגבינה בסרטים המצוירים. המלכודת עושה את העבודה אבל גם בשיטה הזו תצטרכו להתמודד עם פינוי הפגרים. חיסרון נוסף היא שבהרבה מהמקרים אנשים נפגעים בעצמם מהמלכודת כשהם שמים אותה או כשהם הולכים בבית.

 

קראו למדביר או לוכד:

הכי קל ופשוט זה להזמין איש מקצוע שידע לאתר את הפינות והחורים בהם מסתתרים העכברים בבית וללכוד אותם באופן מדויק ומהיר.

ככה לא תצטרכו להרוג את החייה ולא תצטרכו לאלתר כל מיני מלכודות ברחבי הבית. מוזמנים לפנות לקסם הדברות.

בנוסף כדאי לדעת שיש לא מעט דרכי להימנע מהגעה של עכברים לבית כמו הקפדה על ניקיון יסודי של הבית. עכברים תמיד יחפשו נתיב הליכה שיש בו מסתור לכן אם  תנקו את החצר מגרוטאות ותכסחו את הדשא כנראה שלא תהיה להם גישה נוחה אל הבית שלכם. וכמובן רצוי לאטום כמה שיותר את החורים בבית כדי לא לאפשר לעכברים להיכנס.

יש לא מעט שיטות להתמודד עם העכברים, מוזמנים לפנות למדביר או לכל בעל מקצוע ולהתייעץ אתו על השיטה הטובה ביותר בשבילכם.

 

מלכודת עכברים - דוגמה

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם