3 טיפים לניקוי כתמים קשים מהשטיח

רבים מאתנו מכירים את הרגע הזה שבו אנו רואים נוזל כלשהו שנופל באיטיות (ככה לפחות זה נראה מהצד) אל עבר השטיח שנמצא בקרבת מקום. מדובר בסיטואציה שמובילה במרבית הפעמים לקריאות עזרה, צעקות ולפעמים אף לתגובות קשות עוד יותר.

שכן, זה ידוע שניקוי של כתמים קשים מהשטיח זה לא עניין של מה בכך. מקרה שאירע לנו לאחרונה גרם לנו לצאת ולבדוק איך אפשר לנקות את השטיח. חזרנו עם 3 טיפים מנצחים שסייעו לנו ואולי יתאימו גם לכם.

 

תכירו את המקרה המצער שאירע לנו ממש לאחרונה

קוראים יקרים, רגע לפני שנציג בפניכם את 3 הטיפים שסייעו לנו לנקות את השטיח בכמה מקרים שונים, עלינו להציג בפניכם את המקרה המצער שאירע לנו לא מזמן. התארחנו אצל קרובי משפחה ומסיבה לא ברורה, כוס המשקה שהייתי בידינו נפלה ישירות אל השטיח, בעודה מלאה במשקה קל.

השטיח הינו יקר ביותר וצבעו בהיר יחסית. כך שמדובר בטרגדיה שאין צורך להרחיב אודותיה. בגלל שהרגשנו לא נעים מהמצב, יצאנו לפגוש מומחים בתחום וביקשנו שימסרו לנו את הטיפים הכי טובים שיעזרו לנו להפוך את השטיח המוכתם להיראות כמו חדש.

 

צריכים לנקות כתמים קשים מהשטיח? תכירו את טיפ מספר 1

אם אתם צריכים לנקות כתמים קשים מהשטיח, אנחנו ממליצים לכם ליישם קודם כל את הטיפ ה – 1. שכן, הוא הטיפ הטוב ביותר שקיבלנו. מדובר בעצם בהזמנה של בעל מקצוע או חברה שעוסקת בהליכים של ניקוי משטחים. אנו מאמינים שזה הטיפ הטוב ביותר בגלל הסיבות הבאות:

  1. יש להם את כל החומרים הכי טובים לניקיון השטיח
  2. יש להם את הניסיון עם כל סוגי הכתמים
  3. הם יעשו את העבודה במקצועיות

 

צריכים לנקות כתמים קשים מהשטיח? תכירו את טיפ מספר 2

הטיפ הנוכחי נוגע לזה הקודם. אם אתם צריכים לנקות כתמים קשים מהשטיח והחלטתם לפנות אל בעל מקצוע, חשוב מאוד שתערכו בירור מקיף אודותיו ותבדקו אם הוא מפריח הבטחות באוויר או שהוא באמת יודע להוריד כתמים קשים משטיח.

 

צריכים לנקות כתמים קשים מהשטיח? תכירו את טיפ מספר 3

אם מסיבה כלשהי לא מתאפשר לכם להזמין בעל מקצוע שיטפל במצב, דעו שבמרבית המקרים, ניתן לחמם מעט חומץ תפוחים ולהשתמש במטלית לחה. החומץ מסיר במרבית המקרים את הכתמים הקשים ומוביל בסופו של דבר למראה חדש ונקי. אם בחרתם באפשרות זו, חשוב שתאווררו את השטיח לאחר ביצוע הניקיון. שכן, יש לחומץ ריח מאוד חזק שעשוי להתפשט ברחבי הבית.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מהם 3 הטיפים לניקוי של כתמים קשים מהשטיח. אם מצאתם את עצמכם במצב שכזה, כדאי שתיישמו את אחד או יותר מהטיפים הללו שיאפשרו לכם לקבל שטיח בעל מראה חדש. נאחל לכם שיהיה בהצלחה!

ניקוי משטחים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם