ניקוי ספת עור עשה זאת עצמך – לנקות לבד או להזמין חברה מקצועית?

ניקוי ספת עור עשה זאת עצמך – לנקות לבד או להזמין חברה מקצועית?

אם תחפשו באינטרנט שיטות ניקוי ספות DIY, אתם תיתקלו בהמון תוצאות חיפוש שונות. בין כל תוצאות החיפוש תוכלו למצוא המון מידע מועיל שיסייע לכם להיפטר מכתמים על הספה. ואנחנו רוצים לתת גם אנחנו את הטיפים שלנו להסרת כתמים מספות, שטיחים ומזרנים. הנה כל מה שצריך לדעת.

הגעתם הביתה וגיליתם כתם על ספת העור שלכם? אולי על ספת הבד, על המזרן או על השטיח? אם זאת התמונה, זה ממש מבאס ואנחנו מבינים מדוע אתם מתרגזים. אבל חשוב לדעת, כל כתם בא יומו. גם אם מדברים על כתמים שנמצאים על ספות עור. כבר עכשיו אנחנו נציין כי ספות עור בדרך כלל ניתנות לניקוי מהיר יותר וקל יותר מאשר ספות בד. במילים אחרות, ניקוי ספות עור יצריך ממכם פחות עבודה מאומצת מאשר ניקוי ספות בד. כאן תוכלו לקבל מידע נוסף: https://sosclean.co.il.

 

כיצד ניתן לנקות ספת עור לבד?

בהחלט אפשר לנקות ספת עור לבד, גם אם זה אומר שתצטרכו להשקיע כמה שקלים וקצת מאמץ בהכנת ורכישת חומרי גלם שונים. למשל, יהיה כדאי לנסות לעבוד עם חומץ ולימון אשר משולבים יחד עם מים ואבקת כביסה. השילוב הזה מסוגל להסיר כתמי שמן, כתמי גוף, הפרשות בעלי חיים, כתמי דיו ועוד.

בכדי לנסות להסיר כתמים מספת עור, יהיה חשוב להשתמש בצורה נכונה בחומרי הגלם שציינו לעיל. קחו את החומרים יחדיו, תערבבו אותם בתוך קערית קטנה ותיצרו סוג של מרקם משחתי. זה אמור להזכיר לכם מרקם של משחת שיניים. לאחר שיש בידיכם את המשחה מנטרלת הכתמים, קחו מעט ממנה ותמרחו באזור ההכתמה על הספה. זה אמור לטפל בכתם. אם השיטה הזו לא עבדה, אתם יכולים לנסות לטפל בכתם בעזרת סבון כלים.

 

טיפ חשוב לפני ניסיון להסיר כתמים מספות עור ובד

אם אתם מעוניינים להשתמש בכל מיני תכשירי ניקוי שטיחים וספות, חשוב לדעת במה אתם משתמשים. אם אתם לא יודעים במה אתם משתמשים, ולא יודעים כיצד זה ישפיע על השטיח או הספה, תתנסו עם החומר בפינה נסתרת כלשהיא. תבדקו שהחומר לא גורם לנזקים או להורדת צבע. ככה תוכלו לדעת אם בטוח להשתמש בו על שאר חלקי הספה או השטיח.

אם לאחר שהשתמשתם בכל מיני תכשירי ניקוי שטיחים וספות לא הצלחתם להסיר את הכתם, הגיע הזמן לקרוא למקצוענים. במקרה הזה המקצוענים יהיו אנשי חברת ניקיון ספות ושטיחים. הם יוכלו לטפל בכל סוגי הכתמים, ובדרך כלל השירות הוא עד הבית. ניקוי ספות ושטיחים עד הבית מאפשר לכם לשבת רגל על רגל, להמתין לאנשי המקצוע ולהנות מהסרת הכתם. ללא שום מאמץ מצידכם (מלבד להרים טלפון לחברת הניקיון).

 

ספה משולבת

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם