מה לעשות עם הבלגאן בבית

חלק ניכר מהתושבים והאזרחים בישראל גרים בדירות משלהם. אין ספק שהמגורים בדירה השייכת לדיירים מהווה יתרון משמעותי. אין צורך לחשוש מפני מעברי דירה תכופים וגם לא מהעלאה פתאומית שעלולה להתרחש בשכר הדירה, מה שקורה לעיתים קרובות בשנים האחרונות בישראל. עם זאת, כאשר גרים באותו מקום במשך תקופה ארוכה, מצטברים בבית כל מיני פריטים שונים שלא ממש תורמים לסדר או לאסתטיקה של הבית. נהפוך הוא – מדובר בציוד וריהוט ישן שעושה רק בלגאן, מצמצם את השטח הפנוי בבית ויוצר הרגשה של צפיפות ומחנק. מצד שני, אין רצון להיפטר מהציוד והריהוט כאמור. זאת, פשוט כיון שמדובר בדברים שאפשר להשתמש בהם מעת לעת, או שאפשר אולי להעביר אותם לילדים או לנכדים. מהם הדברים שיוצרים את הבלגאן בבית? אילו פתרונות אפשריים קיימים, על מנת להמשיך ולהחזיק בפריטים האלה מצד אחד אבל להקטין את הבלגאן בבית מצד שני? בשורות הבאות נעסוק בפתרונות האולטימטיביים למצב.

 

ציוד וריהוט שיוצרים בלגאן בבית

למעשה, כמעט כל ציוד וריהוט ישן יכול לגרום לבלגאן אם הוא לא נמצא במקום המתאים. כיסאות ישנים, ספות, כורסאות ושולחנות תופסים הרבה מקום ודי קשה להימנע מלהיתקל בהם מעת לעת. בנוסף לכל אלה, ישנם פריטי ביגוד ישנים, נעליים וציוד אישי שמצטבר עם השנים. ואם בכל אלה לא די – צעצועים ישנים של הילדים, אופניים, כדורים למיניהם וציוד ספורט אחר עשויים להשלים את התמונה ולהפוך את מלאכת הסידור של הבית למשימה כמעט בלתי אפשרית. לכאורה, הפתרון הוא פשוט לקחת את כל הציוד הזה ולזרוק אותו, או אפילו לתרום אותו לנזקקים. ועדיין, תמיד מנקרת המחשבה שאולי אפשר יהיה להשתמש באחד או יותר מהפריטים האלה בעתיד. כיסאות ושולחנות בוודאי יידרשו בעתיד לארוחות משפחתיות גדולות. והאופניים של הילד ישמשו אולי גם את הנכדים. להשאיר את הציוד אי אפשר, ולזרוק פשוט חבל. אז מה עושים?

 

פתרונות אפשריים לטיפול בבלגאן

למעשה, הבחירה הקיימת היא בין שתי אפשרויות כדלקמן: האחת – לזרוק את הציוד הישן או לתרום אותו. ואולם בדרך כלל מדובר בפריטים בעלי ערך כספי לא מבוטל – וחבל. הפתרון השני הוא רכישת מחסן איכותי שניתן להציב אותו בחצר הבית או אפילו בחצר המשותפת, אם ניתן לקבל את הסכמת השכנים. מאחר ולא מדובר במבנה גדול במיוחד וכיון שהצבת המחסן איננה דורשת היערכות מיוחדת, מדובר ככל הנראה בפתרון האולטימטיבי. מחסן גינה ממתכת של איי די גרדן הוא מחסן עמיד במיוחד, שאיננו מאפשר חדירת רטיבות בחורף ושומר על הציוד מפני חלודה וקלקולים. המחסן כאמור איננו דורש אישורים מיוחדים להקמה ואיננו דורש הכנה מיוחדת או חיבור לחשמל או למים. מעוניינים לדעת עוד? אתם בהחלט במקום המתאים ביותר. כדאי ליצור קשר כעת והנציגים המקצועיים של איי די גרדן יצרו אתכם קשר בהקדם. הם ילמדו את הצרכים וההעדפות שלכם ויתאימו עבורכם את המחסן הנכון בגודל המתאים.

מחסן גינה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משרד
לבית ולגינה
כיצד להתמודד עם פרקט בבית וכלב

אין מקום כמו הבית, בו אתם יכולים לעצב את עולמכם על פי רצונכם. לעיתים, לאחר שסיימתם לעצב את בית חלומותיכם, פתאום מתעוררת בעיה. שותף חדש על ארבע נכנס לחייכם, ודורש

קרא עוד »